Daily KATOWNIK-O-METER: 15/02/2011

Katownik Nocy

Dwyane Wade, ocena 3,5/5

Choć po pierwszych siedmiu minutach można było spodziewać się, że Wade rzuci co najmniej 150 punktów, to 41  przy dobrej skuteczności też piechotą nie chodzi. Jeśli dodamy do tego 12 zbiórek i kosmiczne podanie na alley-oopa przez całe boisko, to mamy kolejny wspaniały występ Dwyane’a, który przejął ostatnio pałeczkę od LeBrona jako Totalny Katownik Z Miami. Mecze takie jak ten z Indianą przypominają wszystkim, że Wade i LeBron to duet, jakiego na parkietach NBA nie było od bardzo bardzo bardzo dawna. Zobaczymy czy przy prawdziwej, play-offowej obronie też będą tak szaleć.

Anty-Katownik Nocy

Evan Turner, ocena -3,5/-5

Mina pod tytułem “Oh gee, why can’t I get laid?” sugeruje, że debiutant z Sixers ma na głowie ważniejsze problemy niż swój kolejny katastrofalny występ. Jednak szefowie drużyny z Philadelphi oczekiwali zapewne większego zaangażowania w grę od pana, którego wybrali z 2. numerem draftu. Średnie Turnera z sezonu to 7 punktów i 4,5 zbiórki przy skuteczności 40% z gry i  27(!!!) za 3. Dzisiejszej nocy nie zagrał nawet na swoim zwyczajnym marnym poziomie – trafił tylko jeden z siedmiu rzutów, zdobył dwa punkty i miał najgorszy w drużynie współczynnik +/-, -20. Lepsza postawa na boisku powinna przełożyć się na większą popularność poza nim, dlatego warto się ogarnąć, Panie Turner!

TPB.

Advertisements
    • Rinus
    • February 17th, 2011

    Dziś proponuje szukać antykatownika vel komika w obozie laleczek z Lakers. Nominowani: Kobe 8-24 “7 strat” Bryant i Adrew 2-12 “3 straty, 5 fauli w 23 min” Bynum. Chociaż za porażkę z Cavs moglibyście dać cały zespół w tej kategorii. Tylko Gasola trochę szkoda, ale w końcu to gra zespołowa.

  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: